Menu Zavrieť

Vyber si ideálny kurz pre seba a prihlás sa prostredníctvom našej emailovej adresy: centrumpohybu.sk@gmail.com.

Ak máš otázky neváhaj nás kontaktovať. Tešíme sa na spoločné hodiny plné zábavy, relaxu a dobrej nálady.

Salsa - Salsa je hudobný a tanečný štýl, pri ktorom sa vám rozprúdi krv, roztancuje každá bunka v tele a pocítite závan exotickej Kuby. Kurz je v trvaní 6 týždňov a cena je 35€ na osobu.

Kizomba – Najväčší hit tohto obdobia! Pochádza z Angoly, charakteristická je spojením pomalej romantickej hudby a chytľavých rytmov Afriky. Kurz je v trvaní 6 týždňov a cena je 35€ na osobu.

Bachata - Bachata je romantický tanec (latinsko-americký slaďák), plný vášne, ktorý pochádza z Dominikánskej republiky. Kurz je v trvaní 6 týždňov a cena je 35€ na osobu.

Lady Styling - Ladné pohyby, sexi postava, spevnenie tela a zvýšenie sebavedomia. Ideálna kombinácia pre každú ženu! Buď sexi, silná a sebaistá. Nauč sa nové veci a spoznaj svoje možnosti! Kurz je v trvaní 6 týždňov a cena je 35€ na osobu.

PortDeBras - Máte radi jemné pohyby vychádzajúce z tanca, chcete sa poriadne natiahnuť, ako aj spevniť svoje telo? Tak potom by ste mali zájsť na hodinu Port de Bras, ktorá vám ako bonus ponúkne zážitok z tancovania a pohybu. Cvičenie Port de Bras  vychádza z klasického a moderného tanca a je prepojený s prvkami strečingu, posilňovania a posturálnych techník. Odborníci ho zaraďujú do skupiny Body & Mind, ktorej cieľom je vytvoriť harmóniu a zosynchronizovať telo a myseľ.

Cvičenie prebieha celú hodinu v plynulých ladných pohyboch, takže ak inklinujete k tancu, určite to bude pre vás pekný zážitok. Naučí vás koncentrácii a správnemu držaniu tela. Výborne pôsobí na skrátené svaly, pretože sa v rámci hodiny naťahuje celé telo. A okrem toho vám prinesie najmä relax, psychickú pohodu a harmóniu. Kurz PortDeBras pre Vás  v cene 35€ na osobu v trvaní 6 týždňov.

Pilates - Už žiadne premýšľanie – len uvoľnenie a relax. Pilates napomáha k upokojeniu mysle v hektickom mestskom dni. Hodinka denne kompletne posilní a natiahne všetky svaly tela! Dosiahneš tak dokonalejšie svalstvo, vzpriamenejší postoj, redukuješ fyzické problémy, uvedomíš svoj dych a upokojíš myseľ. Rýchlo si pomocou neho osvojíš správne pohybové návyky, ktoré môžeš aplikovať do všetkých činností svojho bežného dňa. Cena za osobu je 35€ za 6 týždňov cvičení.

Redukčný kurz pre nevesty =  štíhla do svadobných šiat – Dvojmesačný intenzívny kurz zameraný na zníženie tukovej hmoty v tele a formovanie svalov. Pomocou tanca a cielených cvičení vyformujeme dokonalú postavu do svadobných šiat. Urob zo svojho veľkého dňa „D“ dokonalý zážitok – cíť sa fit a vyzeraj dokonale! Cvičenie prebieha 3x týždenne po hodine. Cena kurzu je 70€ na osobu.

SM Systém – Unikátna cvičebná metóda, ktorá rieši:

  • problémy s chrbticou 
  • skolióza
    poruchy držania tela 
  • stuhnuté svaly krku
    hernia disku 
  • bolesť v oblasti lopatiek.

SM Systém je jednoduchý, fyziologický a hlavne účinný cvičebný postup. Rýchlo a jednoducho posilňuje oslabené svaly a uvoľňuje svaly preťažené. Klinicky overené výsledky.  v cene 30€/osoba za 12 lekcií. 

Svadobný tanec na mieru – Máte stres z prvého tanca pred všetkými hosťami? Chcete byť originálny alebo prekvapiť polovičku svojimi tanečnými schopnosťami? Nechajte to na nás! Vymyslíme vám zaujímavý mladomanželský tanec alebo vás naučíme profesionálne kroky či crazy variácie, aby ste Váš výnimočný tanec zvládli dokonale a prirodzene a ostali vám krásne spomienky. Kurz otvárame podľa záujmu, preto nás neváhajte osloviť.

Image

Kde nás nájdete: Kino Máj